obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm śląsk, ale i cała Polska tzw. Outsourcing IT dla firm. Optymalizujemy koszty IT. Zapewniamy sprzęt zastępczy na czas awarii, dostarczamy materiały eksploatacyjne do drukarek. Wdrażamy infrastrukturę informatyczną oraz dbamy o jej poprawne funkcjonowanie. Dzięki temu zyskujesz kompetentną, dostępną codziennie pomoc, która błyskawicznie zareaguje na informatyczne problemy w Twojej firmie.

Wspieramy rozwój naszych klientów, otaczając ich profesjonalną opieką informatyczną oraz dostarczając im najlepsze rozwiązania z zakresu IT.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Outsourcing IT

Obsługa i doradztwo informatyczne, stała opieka serwisowa, konserwacja i naprawa sprzętu , pogotowie komputerowe, archiwizacja danych, odzyskiwanie danych, administracja sieciami, szkolenia, konsulting, audyty informatyczne, help desk.

Sieci komputerowe

Projektowanie, wykonawstwo i wdrażanie sieci komputerowych i systemów teleinformatycznych – instalacje informatyczne i teleinformatyczne w firmach, voip, instalacje inteligentne.

Konsulting IT

Konsultacje obejmują analizę sprzętu oraz oprogramowania używanego przez klienta, ocenę produktów dostępnych na rynku pod względem możliwości zintegrowania ich z infrastrukturą klienta jak również doradztwo w zakresie budowy, rozwoju i utrzymania środowiska IT.

Monitoring

Przygotowanie i montaż systemów kamer cyfrowych jak i analogowych.

Spełniamy wymagania każdego klienta

Dlaczego my?

Ponad 10-letnie doświadczenie oraz grono zadowolonych klientów, które świadczą o naszym pełnym profesjonalizmie. Obsługa informatyczna firm śląsk i teren całej Polski. Spełniamy wymagania każdego klienta.

obsluga-informatyczna-firm-slask

Zbudowane zaufania pozwoliło nam zaoferować usługi spełniające najwyższe wymagania każdego klienta – od małej firmy, poprzez średnie oraz duże przedsiębiorstwa, korporacje czy firmy  wielooddziałowe w tym również firmy znajdujące się w upadłościach i restrukturyzacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Menu